Akwarystyka MorskaAkwarystyka SlodkowodnaNowosciNasze akwariaPoradnikCennikKontakt

Nowości

 


 


 

POLECAMY
Purigen
PURIGEN

Nasze realizacje

Chcieliśmy tu zaprezentować Państwu kilka przykładów akwariów dekoracyjnych z naszych realizacji.

 

Podzieliliśmy je na morskie i słodkowodne.

 

Oczekiwania i możliwości są różne , dlatego z naszym doświadczeniem jesteśmy w stanie im sprostać. Jednak jest kilka ogólnych elementów, na które możemy zwrócić uwagę.

 

Przede wszystkim, osoby będące w fazie planowania lub budowy mieszkania czy domu powinny jak najszybciej zgłosić się do nas o poradę, aby zaplanować i wykonać kilka udogodnień w miejscu gdzie będzie stało akwarium. Ułatwi to później serwisowanie i pozwoli na pewne zautomatyzowanie akwarium. W gotowym mieszkaniu też są pewne możliwości i nasze doświadczenie czasem je otwiera.

 

Następnie określenie wielkości akwarium, jego usytuowanie, zabudowa. Są to elementy ze sobą korelujące. Przykłady jakimi dysponujemy pomagają w indywidualnej aranżacji akwarium i jego zabudowy. Wystarczy tylko zapożyczyć techniczne rozwiązania.

 

Na Państwa życzenie, po założeniu akwarium możemy podjąć się opieki nad nim. Daje to na stały efekt zadbanego i dobrze funkcjonującego akwarium wówczas,gdy inne obowiązki nie pozwalają Wam zajmować się nim osobiście.

 

Dla hobbystów mamy też ofertę wykonania samego akwarium. Możliwości techniczne umożliwiają nam wykonanie akwarium osobiście. W przypadku nietypowych i bardzo dużych kleimy je u klienta. Służymy przy okazji radą jak najlepiej takie akwarium zaprojektować.