Akwarystyka MorskaAkwarystyka SlodkowodnaNowosciNasze akwariaPoradnikCennikKontakt

Nowości

 


 


 

POLECAMY
Purigen
PURIGEN

Jebao

 • Strony: 1
 • Dozownik DP-4

  Jebao

  Dozownik Jebao jest nowoczesnym produktem dającym możliwość automatycznego podawania różnych płynów/preparatów, w różnych dawkach o różnych porach.
 • SERIA AC

  Jebao » Pompy obiegowe

  Nowoczesna seria pomp obiegowych firmy Jebao. Energooszczędne, solidnie wykonane o wysokiej wydajności. Mogą być wykorzystane zarówno w wodzie słodkiej jak i morskiej. Cechują się wyjątkowo cichą pracą. Seria AC oferuje 5 modeli o różnej wydajności.
 • SERIA DC

  Jebao » Pompy obiegowe

  Nowoczesna seria pomp obiegowych firmy Jebao. Energooszczędne, solidnie wykonane o wysokiej wydajności. Mogą być wykorzystane zarówno w wodzie słodkiej jak i morskiej. Cechują się wyjątkowo cichą pracą oraz elektronicznym sterowaniem. Seria DC oferuje 3 modele o różnej wydajności.
 • SERIA RW

  Jebao » Pompy cyrkulacyjne

  Nowoczesna seria pomp cyrkulacyjnych firmy Jebao. Główną cechą wyróżniającą je spośród zwykłych pomp cyrkulacyjnych jest innowacyjny sterownik, który pozwala na bezprzewodowe połączenie się z innym sterownikiem z serii RW, dzięki czemu mamy możliwość zsynchronizowania pracy obu pomp bądź ustawienia ich działania naprzemiennie. To genialne rozwiązania pozwala na odwzorowanie naturalnego środowiska wodnego w Twoim akwarium. Różnego rodzaju programy pozwalają na wytworzenie różnorakich ruchów wody, a wielofunkcyjność sterownika pozwala na dostosowanie częstotliwości oraz wydajności pracy pompy do własnych potrzeb. Seria RW składa się z 4 pomp cyrkulacyjnych w różnych rozmiarach dzięki czemu możemy dopasować ich wydajność do każdego zbiornika.
 • SERRIA WP

  Jebao » Pompy cyrkulacyjne

  Nowoczesna seria pomp cyrkulacyjnych firmy Jebao. Zostały zaprojektowane aby  odwzorować naturalne środowisko wodne w Twoim akwarium. Elektroniczny sterownik pozwala na wybranie jednego z dziewięciu trybów pracy pompy co przekłada się na tworzenie różnego rodzaju fal i ruchów wody w zależności od naszych potrzeb. Dodatkowo w łatwy sposób można zmienić wydajność i częstotliwość pracy pompy. Ten solidnie wykonany produkt występuje w czterech wersjach, aby dopasować się do każdego rodzaju akwarium.
 • Strony: 1