Akwarystyka MorskaAkwarystyka SlodkowodnaNowosciNasze akwariaPoradnikCennikKontakt

Nowości

 


 


 

POLECAMY
Purigen
PURIGEN

Aquavitro – narzędzia do aquascapingu

 • Strony: 1
 • Coral Cutter

  Aquavitro – narzędzia do aquascapingu

  Szczypce do korali (18 cm) z chirurgicznej stali nierdzewnej. Zaprojektowane do używania w akwariach morskich, ale można je także bezpiecznie używać w akwariach słodkowodnych. Chirurgiczna jakość ostrzy pozwala na łatwe przecięcie grubych korali. Niezbędne do aranżowania rafy.
 • Curved Fine Tip Forceps

  Aquavitro – narzędzia do aquascapingu

  Zagięta pęseta z delikatnymi końcówkami (25 cm) z chirurgicznej stali nierdzewnej. Zaprojektowana do używania w akwariach słodkowodnych i morskich. Idealna do zajmowania się roślinami wodnymi, szczególnie z małymi i delikatnymi łodygami, oraz do sadzenia roślin w piaskowym podłożu, a także dookoła skał i korzeni.
 • Curved Forceps

  Aquavitro – narzędzia do aquascapingu

  Zagięta pęseta (25 cm) z chirurgicznej stali nierdzewnej. Zaprojektowana do używania w akwariach słodkowodnych i morskich. Idealna do zajmowania się roślinami wodnymi, szczególnie z grubymi lub szerokimi łodygami, oraz do sadzenia roślin w żwirowym podłożu, a także dookoła skał i korzeni. W systemach rafowych świetnie sprawdza się w umiejscawianiu korali. Najczęściej używane narzędzie w ogólnej akwarystyce roślinnej
 • Curved Shears

  Aquavitro – narzędzia do aquascapingu

  Nożyczki zagięte (25 cm) z chirurgicznej stali nierdzewnej. Zaprojektowane do używania w akwariach słodkowodnych i morskich. Idealne do zajmowania się roślinnością wodną, szczególnie do przycinania liści i łodyg znajdujących się bliżej dna akwarium , oraz do miękkich korali w akwariach morskich i rafowych.
 • Soil Spade

  Aquavitro – narzędzia do aquascapingu

  Szpadelek do podłoża (30 cm) z chirurgicznej stali nierdzewnej. Zaprojektowany do używania w akwariach słodkowodnych i morskich. Idealny do formowania i wygładzania podłoża w akwarium. Użyteczny przede wszystkim przy podłożach lekkich i luźnych w konsystencji. Może być także używane do usuwania glonów ze ścian akwarium.
 • Straight Fine Tip Forceps

  Aquavitro – narzędzia do aquascapingu

  Prosta pęseta z delikatnymi końcówkami (25 cm) z chirurgicznej stali nierdzewnej. Zaprojektowana do używania w akwariach słodkowodnych i morskich. Idealna do zajmowania się roślinami wodnymi, szczególnie z małymi i delikatnymi łodygami, oraz do sadzenia roślin w piaskowym podłożu.
 • Straight Forceps

  Aquavitro – narzędzia do aquascapingu

  Prosta pęseta (25 cm) z chirurgicznej stali nierdzewnej. Zaprojektowana do używania w akwariach słodkowodnych i morskich. Idealna do zajmowania się roślinami wodnymi, szczególnie z grubymi lub szerokimi łodygami, oraz do sadzenia roślin w żwirowym podłożu. W systemach rafowych świetnie sprawdza się w umiejscawianiu korali. Najczęściej używane narzędzie w ogólnej akwarystyce roślinnej.
 • Straight Shears

  Aquavitro – narzędzia do aquascapingu

  Nożyczki proste (25 cm) z chirurgicznej stali nierdzewnej. Zaprojektowane do używania w akwariach słodkowodnych i morskich. Idealne do zajmowania się roślinnością wodną, szczególnie do przycinania większych liści i łodyg znajdujących się pod powierzchnią wody, oraz do miękkich korali w akwariach morskich i rafowych.
 • Strony: 1